2013 nov. 18 16:31 -
2013 nov. 18 16:31 #1
Írta: Micimackó
Sziasztok!
Több órát elszórakoztam azzal, hogy az angol telepített Joomla oldalam magyarosítsam. A szerveren a Joomla nem rendelkezik írási joggal.
1. Letöltöttem a hivatalos oldalról a nyelvi fájlokat. Csak a "site" résszel foglalkoztam. Kitömörítettem.
2. A kitömörített állományokat feltöltöttem a /www/language/hu-HU/ könyvtárba.
3. Az install.xml állományból kitöröltem a <files></files> közti részt. A fájlneveket. Ezt nyilván feltöltés előtt is lehetett volna.
4. Az Extension Manager segítségével telepítettem a nyelvet a www/language/hu-HU/ könyvtárból.
5. A nyelv megjelenik a nyelvválasztóban, itt kiválasztottam.
A Joomla felülete magyar - az admin rész nyílván nem.
Mézesbödön!
Utolsó szerkesztés: 2013 nov. 18 16:31 Micimackó által.
Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!