Szia Balázs
Szeretném elérni, hogy legalább 2 nyelvben menjen az oldal, mert ilyet sosem csináltam, és most wampon szeretnék kisérletezni vele, ha tudsz segíteni az elakadások alkalmával. Amennyiben értetlen leszek, és igényled, pü-ben, vagy valahogy el tudom juttatni az oldal adatait amivel szórakozom. Természetesen ez esetben fel is teszem netre élesbe az oldalt.
Első kérdésem annyi:
Magyar menürendszer kész, cikkekkel stb.
A németnek még nem álltam neki, de akkor itt a teendő sz, hogy létrehozok minden egyes cikket, menüt stb német nyelven is, épp úgy struktúrálva mint magyar esetén? Vagy elég csak a cikkeket létrehozni németül is?