Gombok nem működnek

Több
2015 jún. 25 15:52 - 2015 jún. 25 16:21 #7 Írta: Palyika
Palyika válaszolt a következő témában: Gombok nem működnek
Beleakadtam én is a problémába, de én még a Joomla cache fájljait sem tudom kitörölni, mert az a gomb sem működik.
Sablont sem tudok váltani, mert az alapértelmezett csillag gombja sem működik.

Azóta nem talált valaki megoldást rá?

Környezetem 3.4.1 Stable, próbáltam IE11, Opera, Mozilla. Más gépről sem megy sajnos.

Alaprendszer fájljait felülírni: itt arra gondolsz, hogy felmásolom FTP-re a telepítőt, és felülírok mindent, amit akar? Nem fog tőle összezuhanni az oldal?
Utolsó szerkesztés: 2015 jún. 25 16:21 Palyika által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2015 jún. 25 19:51 #8 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gombok nem működnek
Pontosan mióta nem működik, és melyik gombok?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2015 jún. 26 08:44 #9 Írta: Palyika
Palyika válaszolt a következő témában: Gombok nem működnek
Az átállás után ~2 hétig működött, gondoltam kap egy új sablont, de már nem tudtam feltölteni.

Működik: Review message; Update now

Nem működik: Ha jelölőnégyzettel kijelölök vmit, nem érzékeli; Lejártak kiürítése; mindenhol a Mentés; Mentés&bezárás;Mégse; Feltölés@telepítés; Add "Install from Web" tab; Sablonválasztásnál a kis csillag sem működik, illetve a kijelölést sem érzékeli sem ott, sem a bővítmények kijelölésénél.

A teszt oldalon szinte ugyan ez működik!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2015 jún. 30 11:21 #10 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: Gombok nem működnek
Akkor be állok én is a sorba.
Ugyanezek a gombok frissítés után nem működnek. Csak a mégse gomb működik. Tiszta joomláról beszélek csak az AllVideos plugin van fent amit ha letiltok akkor is halott az egész.
Mit lehet ezzel kezdeni?

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2015 jún. 30 16:08 - 2015 jún. 30 16:08 #11 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gombok nem működnek
Próbáljatok meg frissíteni 3.4.2 -re.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2015 jún. 30 16:08 Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2015 júl. 02 09:50 #12 Írta: Palyika
Palyika válaszolt a következő témában: Gombok nem működnek
Jól hangzik, de nem működnek a gombok!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2015 júl. 02 14:07 - 2015 júl. 02 14:11 #13 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gombok nem működnek
Frissítés adminisztrációs felület nélkül:

1. Készítesz egy biztonsági másolatot a fizikai fájlokról.
2. Felülírod a jelenlegi struktúrádat a frissítőcsomag fájljaival.
3. Remélhetően működő gombokkal, javítod az adatbázist a a Bővítmények -> Bővítménykezelő -> Adatbázis menüpontban.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2015 júl. 02 14:11 Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Palyika

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2015 júl. 02 15:21 #14 Írta: Palyika
Palyika válaszolt a következő témában: Gombok nem működnek
És valóban segített az új verzió!
Sajnos néhány beállítás elveszett, de az legyen a legkevesebb, legalább nem kell előlről felépítenem az oldalt!

köszönöm

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2016 febr. 19 13:42 #15 Írta: Trex
Trex válaszolt a következő témában: Gombok nem működnek
Ugyanezt a problémát tapasztaltam én is, egy Akeeba Backup -os költöztetés után.
Kétszer is újrapakoltam a honlapot, mert nem értettem, miért nem lehet menteni, stb. Csak a Mégsem gomb működött a legtöbb helyen az admin oldalon.
Végül a .htaccess fájlban kellett megváltoztatnom a domain átirányítás beállításait, azzal megszűnt a probléma.
(Talán segíthettem...)

Trex

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2016 ápr. 14 10:41 #16 Írta: Trex
Trex válaszolt a következő témában: Gombok nem működnek
Újra így jártam a gombokkal (2.5 migfrálása 3.5-re), és megint a .htaccess fájl cseréje segített.

Trex

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!