Kérem a segítségeteket:
A kézikönyvnek megfelelően telepítettem a wapservert, majd utána próbáltam a joomla 2.5.9-et, de a 4. lépésnél nem jutok tovább. Az adatbázis konfigurálás ablakot adja mindig vissza hibaüzenet nélkül. Próbáltam kézi adatbázis konfigurálást is de az sem segített.
Előre is köszi!