Sziasztok!
Csináltam biztonsági mentést az oldalról. Létrejött az a bizonyos jpa fájl. Olvasgattam és kipróbáltam, hogy letöltöm (márcsak azért is, mert ne foglaljon helyet a korlátos tárhelyen).
Nade, hogyan kerül vissza?
Ha visszamásoltam ugyanoda, ahonnan levettem, nem jelent meg a listában, importálási lehetőséget sem találtam.
Másik lehetőségként olvastam, hogy töltsem le a hozzá való kicsomagolót, tömörítsem ki, így kapok egy joomla telepítőt. Csakhogy az Akeeba oldalán lévő kicsomagoló nem bontja ki (File not open).
Mit rontok el ismét?
Joomla! 2.5