Ki talált már működő GDPR kompatibilis cookie bővítményt?

Több
5 éve 3 hete #14734 Írta: peter.forensys
Üdv!

Egyre sürgősebben kellene találjak valamilyen GDPR megoldást, főleg a sütikre vonatkozóan. Pár hónapja megvettem a J!Extensions Store féle GDPR bővítményt. Mostanában próbálgattam ki ezt egy teszt weboldalon, de sajnos nem működik. Ahogy betöltöm az oldalt rögtön rak le sütiket. Pedig amit sütit lerakott, direkt beállítottam a "Preferences" kategóriába, de mégis az oldalbetöltődésnél rögtön lerakja a sütit, és hiába utasítom el, ott is marad. Szóval egyelőre fogalmam sincs mi tévő legyek a sütik kapcsán, de már idegesít, hogy nincs sehol egy egyértelmű leírás, még angolul sem nagyon, hogy melyik bővítmény működik valóban, és hogyan kell azt jól beállítani. Valaki talált már valami bizonyítottan működő tejes mértékben GDPR kompatibilis megoldást?

Köszi előre is mindenkinek!
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hete #14735 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Ki talált már működő GDPR kompatibilis cookie bővítményt?
Többen is használják itt a Fórumon is és eddig nem igazán volt visszajelzés, hibás működésről. Ráadásul, ha jól emlékszem, a fejlesztő weblapján pénz visszafizezési garancia valamint támogatás is elérhető az vásárlók részére.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 1 hete #14752 Írta: peter.forensys
peter.forensys válaszolt a következő témában: Ki talált már működő GDPR kompatibilis cookie bővítményt?
Szia Balázs!

Köszönöm a választ. Felvettem a kapcsolatot a bővítmény supportosaival. Már csak főleg magával a GDPR-ral kapcsolatosan maradtak kérdéseim. Főleg a harmadik féltől származó sütikkel kapcsolatban. De majd csak megoldom valahogy. Legtöbb oldalon még mindig egy sima sütielfogadó sáv van, szóval nem érzem magam lemaradva.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 11 hónapja #14783 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Ki talált már működő GDPR kompatibilis cookie bővítményt?
Elméletben változni is fog még a direktíva, vagy változott, szóval elég képlékeny még a dolog, szerintem. Lemaradva szerintem nem vagy.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!