Sidebar bejelentkezési (login) kiegészítőt keresek

Több
9 éve 2 hónapja #6898 Írta: kocsislaci
Sidebar bejelentkezési (login) kiegészítőt keresek téma létrehozva kocsislaci által
Sziasztok!

Nem találom az igazi megoldást ami számomra megfelelő lenne. Szeretnék több dolgot is elhelyezni sidebar formában, de nem találok erre alkalmas kiegészítőt. Facebook , Google+, Twitter az minden mennyiségben van de pl, értelmes login sidebar nem igazán. A bejelentkezésen kívül szeretnék egy olyan sidebart is amin szöveget és képet helyezek el.

Hogy tudom ezt legkönnyebben megoldani?

Köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hónapja #6900 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Sidebar bejelentkezési (login) kiegészítőt keresek
Pl.: JPanel

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #6909 Írta: kocsislaci
kocsislaci válaszolt a következő témában: Sidebar bejelentkezési (login) kiegészítőt keresek
Áh... köszönöm szépen! Elős próbára jól néz ki.
Viszont azt nem értem, hogy írja hogy cikk vagy modul megjelenítése lehetséges, [strike]de ha modult állítok be azt sehol nem tudom kiválasztani.... [/strike]cikket simán engedi!

Azóta rájöttem, hogy egy modult nem csak modul pozíciót lehet megjeleníteni. Tehát ha csak egy modult akarom. hogy a sidebarban szerepeljen akkor olyan helyre kell rakni ahol csak az az egy modul szerepel.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 2 hónapja kocsislaci által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!